Osiedle Cegielniana III etap

Mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę budowy 3 etapu o nazwie OSIEDLE CEGIELNIANA w Tomaszowie Mazowiecki. Trzeci etap inwestycji nawiązywał będzie do poprzedniej szeregowej zabudowy Osiedla, jednak wprowadzone zostaną dodatkowo rozwiązania i udogodnienia tak aby Nasze domy stały się jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców.

Zasadniczym atutem inwestycji jest położenie w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, niedaleko znajduję się szkoła, przedszkole, market spożywczy czy przystanek MZK, Inwestycja zlokalizowana jest w miejscu otoczonym infrastrukturą miejską (chodniki, ulice, media) a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku i wysokiej zabudowy.

Nasz dom posiada 120 m2 powierzchni użytkowej co w połączeniu z bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniem sprawia, że oferowany może zostać dla rodziny z dwójką dzieci. Dodatkowo co w przy obecnych metodach budowy jest rzadkością u NAS znajdą Państwo piwnicę i garaż na dwa samochody o łącznej powierzchni ok. 60 m2.

Budynek jest murowany, ściany zewnętrzne wykonane z pustaków Porotherm o grubości 24 cm, ocieplony styropianem o grubości 15 cm. Ściany wewnętrzne o grubości 10 cm wykonane są z betonu komórkowego. Dach jest dwuspadowy pokryty blachą powlekaną płaską. Stolarka okienna PCV w kolorze antracyt, parapety zewnętrze z blachy stalowej, dojazdy i podjazdy z nowoczesnej kostki brukowej. W domu zamontowany został piec gazowy dwufunkcyjny z zasobnikiem (umieszczony w piwnicy budynku).

Do każdego domu przynależy ogródek – wyjście przez piwnicę budynku. Nasze domy posiadają wszystkie media: wodę, prąd, gaz, kanalizację

Planowane oddanie 3kw-4kw 2021 r.