Domy Bema

Opis inwestycji

W ramach realizowanego projektu przez TOMPOL CAPITAL SP. Z O.O. przy ulicy Bema powstaną 2 parterowe domy jednorodzinne  o powierzchni ok. 102 m2, na działkach ok. 720 m2.
Proponowane domy wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy. Atrakcyjny projekt nowoczesnego domu parterowego, będący interesującym
połączeniem ciekawej formy budynku oraz bardzo funkcjonalnej przestrzeni wewnętrznej.
Wolnostojące  domy to połączenie klasyki oraz nowoczesności.
Domy przy ulicy Bema położone są w spokojnej okolicy w bliskości centrum miasta. To nieliczne z zalet tej
lokalizacji. Oddawane do użytku domki będą wykończone pod klucz.

Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania Deweloper na etapie realizacji uwzględnia możliwość  zmiany konfiguracji poszczególnych elementów wykończenia jak również  wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych, tak aby gotowe domy odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców.

Bryła domu prezentuje się niezwykle efektownie dzięki elementom zadaszeń stref wejściowych oraz kolorystyce budynku. Szczególną uwagę zwraca panoramiczne przeszklenie salonu oraz zadaszony taras, którego wielkość i forma sprawia, że z powodzeniem stanie się on ulubionym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. Głównym atutem układu funkcjonalnego domu jest jasny i czytelny podział stref użytkowania. Część dzienna to bardzo reprezentacyjna i komfortowa przestrzeń, stanowiąca centrum życia rodzinnego.Otwarta kuchnia została doświetlona narożnym oknem, a jej program uzupełnia praktyczna spiżarnia. Atrakcyjny efekt wizualny zapewnia wyspa kuchenna, która jednocześnie optycznie oddziela przestrzeń kuchenną od salonu. Naprzeciwko wejścia głównego zaprojektowano pokój, który doskonale sprawdzi się jako gabinet lub domowa biblioteczka.

Najwyższa jakość użytych materiałów i innowacyjne rozwiązania techniczne
Wśród nich znalazły się m.in.:

  • ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchni (opcjonalnie)
  • najwyższej jakości okna,
  • ciepło pelet  (docelowo gaz)
  • instalacja alarmowa
  • Instalacja przygotowana pod fotowoltaikę
  • Teren utwardzony kostką brukową (dojazdy, podjazdy)
  • Zagospodarowanie terenu – trawnik wraz z nawadnianiem
  • Teren działki ogrodzony
  • Garaż wolnostojący


Zastosowanie odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych sprawia, że nasze domy są niezwykle wygodne, energooszczędne i tanie w użytkowaniu. Przy stale rosnących kosztach energii ma to niebagatelne znaczenie przy zakupie.

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PCC 2%

CENA DOMU Z WYKOŃCZENIEM POD KLUCZ 559 TYŚ ZŁ

formularz kontaktowy