Domy Żeromskiego 5 Tomaszów Maz.
Domy Żeromskiego 5 Tomaszów Maz.
Domy Żeromskiego 5 Tomaszów Maz.

Domy ul. Żeromskiego 5 w Tomaszowie Maz.

Domy przy ul. Żeromskiego 5 w Tomaszowie Mazowieckim to kolejna inwestycja Tompol Capital Sp. z o.o. W projekcie przewiduje się budowę budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej, na który składają się dwa domy jednorodzinne.
To inwestycja usytuowana w spokojnym i cichym miejscu, a jednocześnie idealnie skomunikowanym z pozostałą częścią miasta.

DOMY
Dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej po 96,4 m² znajdują się na działce 910 m². Pojedynczy dom zbudowany będzie w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 11,4 x 11,5 m.
W skład pomieszczeń w każdym budynku wchodzą:
-pokój dzienny + kuchnia 41,86 m²
-pokój 11,11 m²
-pokój 10,43 m²
-łazienka 3,63 m²
-holl 9,79 m²
-pomieszczenie techniczne 3,71 m²
-garaż 15,87 m²
Domy charakteryzują się nowoczesną formą w odcieniach szarości z elementami dekoracyjnymi z drewna. Budynki są parterowe, niepodpiwniczone z garażami w bryłach budowli i utwardzonymi miejscami postojowymi przed. Całość działki jest ogrodzona.
Wnętrza budynków są dobrze doświetlone ze względu na dużą ilość przeszkleń. Z salonu i dwóch sypialni wyjście na taras i przydomowy ogród. Domy oddawane są do użytku w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz.

Dane techniczne:
-Fundamenty – ławy fundamentowe żelbetowe z betonu
-Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych i cegieł ceramicznych o grubości 25 cm, ocieplone od zewnątrz polistyrenem o grubości 15 cm
-Ściany zewnętrzne pozostałe murowane z pustaków i cegieł ceramicznych o grubości 25 cm, ocieplone styropianem i wełną mineralną grubości 20 cm.
-Ścianki węwnętrzne murowane z cegieł ceramicznych grubości 25 cm, ścianki działowe grubości 6,5 cm i 12 cm
-Dach – stropodach monolityczny i pokryciem z papy termozgrzewalnej
-Stolarka – stolarka drzwiowa drewniana, stolarka okienna PCV
-Parapety – zewnętrzne z blachy powlekanej, wewnętrzne PCV
Inwestycja wyposażona jest w sieć wodno-kanalizacyjną, gazową, podłogową, elektryczną, antenową i domofonową.

Lokalizacja:
Domy zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy miasta, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskich, w pobliżu: dworzec PKP i PKS, szkoły i sklepy.

Własna działka z domem optymalnej wielkości i ogrodem może być właśnie Twoja!