Galeria

Opis inwestycji

Osiedle Koluszki ul Piłsudskiego 12

(nowa inwestycja w Kuluszkach przy ul. Piłsudskiego 12)

Osiedle KOLUSZKI powstaje przy ulicy Piłsudskiego 12 w mieście Koluszki, około 30 km. od Tomaszowa Mazowieckiego.. 5-kondygnacyjne budynki zatopione w zieleni to najlepszy wybór dla poszukujących mieszkania w Koluszkach. Duże okna, windy, balkony, place zabaw, mnóstwo zieleni, nowoczesny design budynków, a także nieszablonowy projekt otoczenia sprawiają, że nikt, komu zależy na jakości i dopracowanym standardzie miejsca, w którym żyje nie będzie zawiedziony. Osiedle Koluszki to koncept osiedla strzeżonego, ogrodzonego, składającego się z budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi. Mieszkania o metrażach od 28 m2 do 63 m2 i funkcjonalne układy dostosowane do potrzeb mieszkańców, na każdym piętrze mieszkania bez granic przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Osiedle KOLUSZKI to unikalna kompozycja tego, co w nowoczesnym budownictwie najważniejsze. Udało nam się połączyć doskonałą lokalizację z zielenią i spokojem oraz wygodę i komfort, a także znaleźć wiele sposobów na to, aby codzienne życie mieszkańców było przyjemnie łatwe. Budynki 4 piętrowe w każdej klatce windy.

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA

Osiedle KOLUSZKI powstaje przy ulicy Piłsudskiego 12 w Koluszkach, w odległości ok. 30 km. Tomaszowa Mazowieckiego i 36 km od Łodzi.
Układ drogowy wokół inwestycji, zapewni bezproblemowy dojazd dla osób zmotoryzowanych, zarówno do Tomaszowa Mazowieckiego jak i do Łodzi. Ponadto w pobliżu zlokalizowane są sklepy, przedszkola, szkoła oraz place zabaw dla dzieci.

Lokalizacja

Rzuty kondygnacji

Dostępność mieszkań