Os. Park Cegielnia w Tomaszowie Maz.

Os. Park Cegielnia to projekt dla osób, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań. To unikalna kompozycja tego, co w nowoczesnym budownictwie najważniejsze. Udało nam się połączyć doskonałą lokalizację z zielenią i spokojem oraz wygodę i komfort z kameralną zabudową, a także znaleźć wiele sposobów na to, aby codzienne życie mieszkańców było przyjemnie łatwe. Zadbaliśmy o to, aby piękna architektura wpisywała się w przestrzeń Starej Cegielni, wnosząc w nią powiew innowacyjności.

Dogodna lokalizacja
Os. Park Cegielnia zlokalizowana jest na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego w zaciszu lasu i zieleni. Sąsiedztwo tworzy zabudowa jednorodzinna wolnostojąca jak i szeregowa.

Park Cegielnia w liczbach
Inwestycja to docelowa 12 3-kondygnacyjnych budynków i około 700 mieszkań łącznie. Powstanie kombinacja najchętniej wybieranych metraży – mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe, czteropokojowe .Park Cegielnia jest ogrodzonym osiedlem, powstającym w zabudowie ekstensywnej. Mieszkańcy poczują się bezpiecznie, a każdy bez względu na wiek znajdzie tam wymarzone miejsce do odpoczynku. Elewacja każdego budynku to dopracowana architektura na najwyższym poziomie.

Komfortowa przestrzeń wspólna
Zadbaliśmy o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni inwestycji upływał w kojącej atmosferze. Dla najmłodszych nowoczesny plac zabaw. Ponadto mnóstwo przyjaźnie zielonych zakątków w przestrzeni pomiędzy budynkami.

Niezmierzony komfort
Mieszkania powstają w koncepcji jakościowej wygody. Przemyślany układ, zapewniający zaspokojenie potrzeb każdego z domowników. Każde z mieszkań to wysoki standard oraz przemyślane detale, które znalazły w projekcie swoje miejsce dla jeszcze większego komfortu. Osiedle powstaje w zaciszu lasów i pełnych świeżej, relaksującej zieleni.

Zachęcamy do kontaktu