Os. Zielone Zacisze w Opocznie

Zaprojektowane z myślą o Tobie

Niskie, kameralne budynki zatopione w zieleni to najlepszy wybór dla poszukujących mieszkania w tej części Opoczna. Duże okna, przestronne balkony, nowoczesny design budynków, windy, a także nieszablonowy projekt otoczenia sprawiają, że nikt, komu zależy na jakości i dopracowanym standardzie miejsca, w którym żyje nie będzie zawiedziony. Osiedle cechuje duży wybór metraży od 33 do 65 m2 i funkcjonalne układy dostosowane do potrzeb mieszkańców. Mieszkania na parterze wyposażone są w przestronne ogródki, loggie lub balkony.

Odkryj zalety “Zielonego Zacisza”

Dobry dojazd do centrum i innych części miasta z jednej strony, a z drugiej bliskość terenów zielonych czyni naszą inwestycję wyjątkowo przyjaznym miejscem do życia. Przepiękny widok na miasto i jego okolice, a przy tym cisza i spokój. Osiedle powstaje w zaciszu relaksującej zieleni. 4 min. piechotą zajmuje dojście do Parku Miejskiego który w najbliższym czasie powstanie przy ul. Św. Jana. W niedalekim sąsiedztwie przy ulicy Inowłodzkiej powstanie Park Handlowy więc zakupy będą na wyciągnięcie ręki.

Komfortowa przestrzeń wspólna

Zadbaliśmy o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni inwestycji upływał w kojącej atmosferze. Dla najmłodszych przewidziany został nowoczesny plac zabaw. Ponadto mnóstwo przyjaźnie zielonych zakątków w przestrzeni pomiędzy budynkami.

Niezmierzony komfort

Mieszkania powstają w koncepcji jakościowej wygody. Przemyślany układ, zapewniający zaspokojenie potrzeb każdego z domowników. Każde z mieszkań to wysoki standard oraz przemyślane detale, które znalazły w projekcie swoje miejsce dla jeszcze większego komfortu.

formularz kontaktowy