osiedle budynków mieszkalnych

CEGIELNIANA

Osiedle Cegielniana stanowi zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Cegielnianej w Tomaszowie Mazowieckim. Inwestycja powstaje w kilku etapach. Etap I został zakończony. W jego wyniku powstało jedenaście domków. Wszystkie zostały już sprzedane.

Zabudowę osiedla charakteryzuje klasyczna forma i dbałość o szczegóły. Kolorystyka elewacji, praktyczne oświetlenie oraz najwyższej jakości elementy wykończeniowe i ogrodzeniowe tworzą niebywały klimat oraz standard osiedla. Osiedle Cegielniana jest idealnym rozwiązaniem ze względu na nie tylko przyjazny klimat otoczenia, ale także ze względu na dogodne położenie pod względem komunikacyjnym. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, sklepy, kościół, straż pożarna, kawiarnie i restauracje. Dzięki temu mieszkańcy Osiedla Cegielniana mogą czynnie uczestniczyć w życiu miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

pawilon handlowo- usługowy

MARKET

Jedną z naszych realizacji jest wolnostojący pawilon handlowo-usługowy branży nieuciążliwej zlokalizowany w Tomaszowie Mazowieckim u zbiegu ulic Szerokiej i Kwiatowej. Pawilon handlowy składa się z obszernej powierzchni handlowej wraz z częścią techniczną i magazynową, zapleczem socjalnym i sanitarnym dla pracowników. Przed budynkiem znajduje się duży parking dla przyszłych klientów pawilonu. Zadbaliśmy także o całkowity dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych.
BUDYNEK WIELORODZINNY

BLOK ul. Św. Antoniego 1

Blok Św. Antoniego to inwestycja stanowiąca jeden budynek wielorodzinny mieszczący się w centrum miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Blok mieszkalny Św. Antoniego jest inwestycją atrakcyjną m.in. ze względu na dobrą lokalizację w centrum, co pozwala mieszkańcom na czynny udział w życiu miasta. Prosta architektura komponuje się z sąsiadującą śródmiejską zabudową. W budynku na parterze mieszczą się usługi, zaś na wyższych kondygnacjach mieszkania. Każde z nich ma zapewnione miejsce postojowe w garażu podziemnym lub na terenie inwestycji. Każde mieszkanie jest dodatkowo zaopatrzone w komórkę zlokalizowaną na parterze budynku.
BUDYNEK mieszkalny WIELORODZINNY

Spalska 2 - budynek mieszkalny wielorodzinny

Mieszkania o powierzchni od 33,73 mkw do 49,69 mkw.
Powierzchnia kondygnacji mieszkalnych budynku podzielona została na 27 lokali mieszkalnych.
Dostęp do kondygnacji budynku zapewniony został poprzez 3 klatki schodowe.
  • Najniższa kondygnacja zawiera garaż z 10 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, w tym kotłownię gazową.
  • Sumaryczna ilość miejsc parkingowych zapewnionych w ramach inwestycji wynosi 26 (w tym 2 miejsca dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych).
    W budynku wydzielono także 14 komórek lokatorskich usytuowanych na kondygnacjach mieszkalnych oraz na najniższej kondygnacji.
  • Ściany zewnętrzne budynku – dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych o gr. 25cm z warstwą styropianu gr. 15cm. Łączna grubość ściany wynosi 40cm.
  • Stropy monolityczne płyty żelbetowe.
  • Konstrukcja dachu drewniana. Dach przykryty blachą dachówkową.
  • Stolarka okienna i drzwiowa PCV oraz aluminiowa w okleinie drewnopodobnej.
  • Stan deweloperski (w mieszkaniach zamontowano kaloryfery)