osiedle budynków mieszkalnych

CEGIELNIANA

Osiedle Cegielniana stanowi zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Cegielnianej w Tomaszowie Mazowieckim. Inwestycja powstaje w kilku etapach. Etap I został zakończony. W jego wyniku powstało jedenaście domków. Wszystkie zostały już sprzedane.

Zabudowę osiedla charakteryzuje klasyczna forma i dbałość o szczegóły. Kolorystyka elewacji, praktyczne oświetlenie oraz najwyższej jakości elementy wykończeniowe i ogrodzeniowe tworzą niebywały klimat oraz standard osiedla. Osiedle Cegielniana jest idealnym rozwiązaniem ze względu na nie tylko przyjazny klimat otoczenia, ale także ze względu na dogodne położenie pod względem komunikacyjnym. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, sklepy, kościół, straż pożarna, kawiarnie i restauracje. Dzięki temu mieszkańcy Osiedla Cegielniana mogą czynnie uczestniczyć w życiu miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

osiedle budynków mieszkalnych

CEGIELNIANA II Etap

Osiedle Cegielniana stanowi zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Cegielnianej w Tomaszowie Mazowieckim. Inwestycja powstaje w kilku etapach. Etap I i II zostały zakończone. W ich wyniku powstało czternaście domków. Wszystkie zostały już sprzedane.

Zabudowę osiedla charakteryzuje klasyczna forma i dbałość o szczegóły. Kolorystyka elewacji, praktyczne oświetlenie oraz najwyższej jakości elementy wykończeniowe i ogrodzeniowe tworzą niebywały klimat oraz standard osiedla. Osiedle Cegielniana jest idealnym rozwiązaniem ze względu na nie tylko przyjazny klimat otoczenia, ale także ze względu na dogodne położenie pod względem komunikacyjnym. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, sklepy, kościół, straż pożarna, kawiarnie i restauracje. Dzięki temu mieszkańcy Osiedla Cegielniana mogą czynnie uczestniczyć w życiu miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

pawilon handlowo- usługowy

MARKET

Jedną z naszych realizacji jest wolnostojący pawilon handlowo-usługowy branży nieuciążliwej zlokalizowany w Tomaszowie Mazowieckim u zbiegu ulic Szerokiej i Kwiatowej. Pawilon handlowy składa się z obszernej powierzchni handlowej wraz z częścią techniczną i magazynową, zapleczem socjalnym i sanitarnym dla pracowników. Przed budynkiem znajduje się duży parking dla przyszłych klientów pawilonu. Zadbaliśmy także o całkowity dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych.
BUDYNEK WIELORODZINNY

BLOK ul. Św. Antoniego 18

Blok Św. Antoniego to inwestycja stanowiąca jeden budynek wielorodzinny mieszczący się w centrum miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Blok mieszkalny Św. Antoniego jest inwestycją atrakcyjną m.in. ze względu na dobrą lokalizację w centrum, co pozwala mieszkańcom na czynny udział w życiu miasta. Prosta architektura komponuje się z sąsiadującą śródmiejską zabudową. W budynku na parterze mieszczą się usługi, zaś na wyższych kondygnacjach mieszkania. Każde z nich ma zapewnione miejsce postojowe w garażu podziemnym lub na terenie inwestycji. Każde mieszkanie jest dodatkowo zaopatrzone w komórkę zlokalizowaną na parterze budynku.
BUDYNEK mieszkalny WIELORODZINNY

Spalska 2 - budynek mieszkalny wielorodzinny

Mieszkania o powierzchni od 33,73 mkw do 49,69 mkw.
Powierzchnia kondygnacji mieszkalnych budynku podzielona została na 27 lokali mieszkalnych.
Dostęp do kondygnacji budynku zapewniony został poprzez 3 klatki schodowe.
 • Najniższa kondygnacja zawiera garaż z 10 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, w tym kotłownię gazową.
 • Sumaryczna ilość miejsc parkingowych zapewnionych w ramach inwestycji wynosi 26 (w tym 2 miejsca dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych).
  W budynku wydzielono także 14 komórek lokatorskich usytuowanych na kondygnacjach mieszkalnych oraz na najniższej kondygnacji.
 • Ściany zewnętrzne budynku – dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych o gr. 25cm z warstwą styropianu gr. 15cm. Łączna grubość ściany wynosi 40cm.
 • Stropy monolityczne płyty żelbetowe.
 • Konstrukcja dachu drewniana. Dach przykryty blachą dachówkową.
 • Stolarka okienna i drzwiowa PCV oraz aluminiowa w okleinie drewnopodobnej.
 • Stan deweloperski (w mieszkaniach zamontowano kaloryfery)
BUDYNEK mieszkalny WIELORODZINNY

Wierzbowa

To blok mieszkalny w zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych i ogródków działkowych. Blok usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie tras spacerowych i rowerowych. Lokalizacja jest korzystna pod wieloma względami.

 • do przedszkola ~ 300 m.
 • do szkoły podstawowej ~ 600 m,
 • do jedynej w Polsce Areny Lodowej ~ 900 m.
 • do sklepów i marketów oraz restauracji też jest blisko. Można wymieniać długo, ale każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Wierzbowa – to blok mieszkalny, wielorodzinny.

 • 73 lokale mieszkalne.
 •  kondygnacji nadziemnych oraz garaż podziemny.
 • dwie klatki schodowe
 • dwie windy
 • Sumaryczna ilość miejsc parkingowych 73 (w tym 5 dla osób niepełnosprawnych).
 • 64 komórki lokatorskie.

Szacunkowa cena 4,990 tys. zł / mkw. Do każdego mieszkania przynależna jest powierzchnia garażowa (cena 24 tys. zł) lub miejsce parkingowe na zewnątrz (cena 8 tys. zł). Komórki lokatorskie można kupić w cenie 2,0 tys. zł.

osiedle budynków mieszkalnych

OS.PARK CHOPINA

-nowoczesna architektura,
-funkcjonalne rozkłady mieszkań,
-mieszkania w metrażu od 30 do 75 m kw.,
-osiedle ogrodzone,
-doskonała lokalizacja

W I etapie inwestycji PARK CHOPINA, zaprojektowaliśmy 122 lokale mieszkalne o wysokości 2,65 m. W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni 31 – 75 m kw., najczęściej poszukiwane mieszkania dwupokojowe o powierzchni 50 m kw., mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o powierzchniach do 60 m kw., ale także bardziej przestronne 75 m kw.
 
W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, jak również kuchnie częściowo zabudowane, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą. Do każdego mieszkania w inwestycji będzie przynależał balkon lub ogródek. Nie zabraknie też miejsca dla najmłodszych mieszkańców. Dla nich deweloper wykona plac zabaw, który wkomponuje się w otaczającą przestrzeń.
 
Inwestycja PARK CHOPINA został a przemyślana w najdrobniejszym szczególe. Projektując układy mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniając wysoki komfort życia i bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.

Najwyższa jakość użytych materiałów i innowacyjne rozwiązania techniczne
Wśród nich znalazły się m.in.:

 • ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchni (opcjonalnie)
 • najwyższej jakości okna,
 • ciepło pelet  (docelowo gaz)
 • instalacja alarmowa
 • Instalacja przygotowana pod fotowoltaikę
 • Teren utwardzony kostką brukową (dojazdy, podjazdy)
 • Zagospodarowanie terenu – trawnik wraz z nawadnianiem
 • Teren działki ogrodzony
 • Garaż wolnostojący

Zastosowanie odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych sprawia, że nasze domy są niezwykle wygodne, energooszczędne i tanie w użytkowaniu. Przy stale rosnących kosztach energii ma to niebagatelne znaczenie przy zakupie.

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PCC 2%

CENA DOMKU Z WYKOŃCZENIEM POD KLUCZ 559 TYŚ ZŁ.

Nowoczesne Domeki mieszkalne

Domki Bema

W ramach realizowanego projektu przez TOMPOL CAPITAL SP. Z O.O. przy ulicy Bema powstaną 2 parterowe domy jednorodzinne  o powierzchni ok. 102 m2, na działkach ok. 720 m2.
Proponowane domy wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy. Atrakcyjny projekt nowoczesnego domu parterowego, będący interesującym
połączeniem ciekawej formy budynku oraz bardzo funkcjonalnej przestrzeni wewnętrznej.
Wolnostojące  domy to połączenie klasyki oraz nowoczesności.
Domy przy ulicy Bema położone są w spokojnej okolicy w bliskości centrum miasta. To nieliczne z zalet tej
lokalizacji. Oddawane do użytku domki będą wykończone pod klucz.

Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania Deweloper na etapie realizacji uwzględnia możliwość  zmiany konfiguracji poszczególnych elementów wykończenia jak również  wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych, tak aby gotowe domy odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców.

Bryła domu prezentuje się niezwykle efektownie dzięki elementom zadaszeń stref wejściowych oraz kolorystyce budynku. Szczególną uwagę zwraca panoramiczne przeszklenie salonu oraz zadaszony taras, którego wielkość i forma sprawia, że z powodzeniem stanie się on ulubionym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. Głównym atutem układu funkcjonalnego domu jest jasny i czytelny podział stref użytkowania. Część dzienna to bardzo reprezentacyjna i komfortowa przestrzeń, stanowiąca centrum życia rodzinnego.Otwarta kuchnia została doświetlona narożnym oknem, a jej program uzupełnia praktyczna spiżarnia. Atrakcyjny efekt wizualny zapewnia wyspa kuchenna, która jednocześnie optycznie oddziela przestrzeń kuchenną od salonu. Naprzeciwko wejścia głównego zaprojektowano pokój, który doskonale sprawdzi się jako gabinet lub domowa biblioteczka.

 

formularz kontaktowy